SAPHO 100612

TOP 28 v kategórii Záchody

SAPHO 100612

Závesné WC s hlbokým splachovaním - farba: biela - materiál: sanitárna keramika - rozmery 355 x 530 mm - s technológiou Rimless - bezokrajové vyhotovenie - s bidetovou...
Doporučená ponuka obchod-vtp.sk

Na sklade • 1 variant6,82 €98 % • 444×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 4 423×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant14,69 €94 % • 1 085×Ďalšie informácie

Materiál
keramika
biele

• , zakúpené v Sanitino.sk

• - používame s dcérou niekoľkokrát denne a nevieme si vynachváliť wc s bidet.tryskou
    • - predtým sme nemali možnosť vyskúšať si tento typ 2v1, iba samostatný bidet, ktorý sme si z priestorových dôvodov nemohli dovoliť, takže sme sa trochu obávali, no skutočnosť predišla naše očakávania
    • - vrelo doporučujeme tým, ktorí ešte váhajú
    • - používame ho necelé dva týždne, preto hodnotíme hlavne funkciu, kvalitou snáď bude tiež všetko v poriadku
    • - zatiaľ sme nič neobjavili

Pred samotnou kúpou sme si čítali veľa komentárov na rôznych disk. fórach, boli aj také, čo odrádzali rôznymi posmešnými vyjadreniami, sme rady, že sme sa nenechali odradiť. Myslíme si, že nielen ženy ale aj muži ocenia ten pocit čistoty a sviežosti :) A ak sa chcete rozmaznávať, napojte si wc bidet na teplú vodu:))

• , zakúpené v Sanitino.sk

tovar sa presne zhodoval s obrázkom.

Materiál
keramika
biele

Závesné WC s hlbokým splachovaním

• farba: biela
  • materiál: sanitárna keramika
  • rozmery 355 x 530 mm
  • s technológiou Rimless - bezokrajové vyhotovenie
  • s bidetovou spŕškou, pochrómované ABS
  • nastaviteľná dýza
  • prívod vody do bidetovej spŕšky je nezávisle na podomietkovej nádržke

WC doska nie je súčasťou dodávky, je potrebné ju objednať zvlášť.

Technológia Rimless

Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachovacia voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je aj jednoduchá údržba a čistenie WC misy.

• - vrelo doporučujeme tým, ktorí ešte váhajú
    • - zatiaľ sme nič neobjavili

• , zakúpené v Sanitino.sk

tovar sa presne zhodoval s obrázkom.